WhatsApp’da Sizi Engelleyen Kişiye Nasıl Mesaj Atılır? Kesin Çözüm

Günümüzde internet üzerinden mesajlaşmak ya da görüntülü konuşmak için büyük bir bölümümüz WhatsApp’ı kullanmaktayız. WhatsApp güvenlik önlemleri için engelleme özelliği getirmiş ve isteyen kullanıcının isteyen kişiyi engelleyebilmesi  için hak vermiştir.

Yani sizi birisi WhatsApp’ta rahatsız ediyorsa kolayca o kişiyi engelleyebilirsiniz ve bir daha aramalarını, mesajlarını almazsınız. Peki engellediğiniz kişi size mesaj atabilir mi, WhatsApp’da sizi engelleyen kişiye nasıl mesaj atabilirsiniz? Arkadaşlar bu sorunun bir cevabı var ve sizi engelleyen kişiye kolayca mesaj atmanızın bir yolu bulunuyor.

Sizi engelleyen kişiye mesaj atmak

Sizi engelleyen kişiye mesaj atmak için öncelikle bir üçüncü kişiye ihtiyacınız bulunuyor. Üçüncü arkadaşınız sizi engelleyen kişi ile arkadaşsa üçünüzün olduğu bir WhatsApp grubu açacak. Bu grup aracılığı ile engellediğiniz kişi ile anlık olarak görüşebilirsiniz.

Hatta isterseniz siz, sizi engelleyen kişi ve üçüncü kişinin bulunduğu gruptaki üçüncü kişiye gruptan çıkması için ricada bulunursanız ve  arkadaşınız gruptan çıksa bile bu sefer grupta siz ve sizi engelleyen kişi baş başa kalıyorsunuz. Yani bir kişi sizi engelliyor dahi olsa o kişiye bu yöntem ile kolay bir şekilde mesaj atabilirsiniz.

Tabi sizi engelleyen kişi mesajlarınızı görmek istemeyip gruptan çıkabilir ve grup açan arkadaşınızı da engelleyebilir. Siz aynı taktik ile sizi engelleyen kişiye mesaj atabilirsiniz. Ancak sizi engelleyen kişide bu tutumuna ısrarla devam ederse bir gün grup açacak üçüncü bir arkadaşınız kalmayabilir ve o saatten sonra sizi engelleyen kişiye mesaj gönderemezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir