WhatsApp Arka Plan Nasıl Değiştirilir?

Dünya genelinde çok sayıda kişinin kullandığı ve her gün milyonlarca mesaj atılan, görüşme yapılan WhatsApp büyüme oranını ciddi şekilde artırmaya devam ediyor. WhatsApp üzerinden istediğiniz kişiye mesaj atabilir ya da görüntülü ve sesli olarak konuşabilirsiniz.

WhatsApp üzerinden mesajlaşırken arka planda sizin istediğiniz duvar kağıdı çıkmaktadır. Peki WhatsApp arka plan nasıl değiştirilir? Sizlere WhatsApp duvar kağıdının nasıl değiştirileceğini belirtiyoruz. Eğer sizlerde WhatsApp üzerinden görüşme yaparken arka tarafta çıkan duvar kağıdını değiştirmek istiyor ya da yanlışlıkla değiştirip nasıl geri farklı bir resim yapacağınızı bilmiyorsanız bu haberimiz aracılığı ile tüm detayları öğrenebilirsiniz.

WhatsApp Duvar Kağıdı Değiştirme

 

 

WhatsApp’ta mesajlaşırken arka planda sizin açtığınız ya da program tarafından otomatik olarak oluşturulmuş duvar kağıdı resmini görmektesiniz eğer bunu değiştirmek istiyorsanız size tüm detayları aktarıyoruz. Buna göre WhatsApp’a giriş yaptıktan sonra ayarlar bölümüne girin ve oradan da sohbet bölümüne tıklayınız. Karşınıza çıkan ekrandan duvar kağıdına tıklayın.

Şimdi WhatsApp bir ekran açacak ve hangi resmi eklemek istediğinizi soracaktır. Duvar kağıdı yok yapabilir, rastgele yapabilir,varsayılan yapabilir ya da galeriniz de bulunan her hangi bir fotoğrafı WhatsApp’ta duvar kağıdı olarak yapabilirsiniz.

Pek çok kişi kendi resmini, takımının resmini, arkadaşının resmini ya da mesajları iyi okuyabilmek için koyu veya açık sade bir resim koymaktadır. Sizlerde istediğiniz şekilde duvar kağıdını değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir