Instagram’da Video Programsız Nasıl İndirilir?

Popüler olarak kullanılan ve her geçen gün kayıtlı kullanıcı sayısı bir hayli artmakta olan Instagram şu anda aylık 800 milyon kullanıcıya ulaştı. Instagram’da dolaşırken çok sayıda beğendiğimiz video bulunuyor ancak bu videoları bir türlü telefonumuza indiremiyoruz.

Instagram’da beğendiğimiz videoları indirebilmek için mutlaka bir programı telefonumuza kurmalı ve videoyu buradan indirmeliyiz. Fakat program bizden Instagram şifremizi ve kullanıcı adımızı aldığı için ne kadar güvenli tartışılır bir konudur. Bu sebepten dolayı pek çok kişi video ya da fotoğrafı programlar vasıtası ile indirmeyi tercih etmemektedir. Peki Instagram’da video programsız nasıl indirilir?

İnstagram Programsız Video İndirme

Eğer sizlerde Instagram kullanıyor ve videoları programsız bir şekilde indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Buna göre hemen https://weinstag.com/tr/ sitesine giriş yapın. Bu site aracılığı ile Instagram’da gördüğünüz tüm video ve resimleri ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Resimleri ekran görüntüsü ile indirebilirsiniz ve videoları ise bu site aracılığı ile programsız indirme fırsatına sahipsiniz.

Yapmanız gereken sadece Instagram’da videoyu izlerken basılı tutmakta ve videonun linkini kopyalamaktır. Daha sonra https://weinstag.com/tr/ sitesine giriş yapın ve URL link bölümüne indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırın. Site videoyu işledikten sonra sizlere indirme linkini sunmaktadır. Bu link yardımı ile Instagram’da videoyu hem ücretsiz hem de programsız bir şekilde güvenilir olarak indirebilmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir