Instagram’a Bilgisayardan Üye Olma

Popüler olarak kullanılan ve kullanıcı sayısını giderek artıran Instagram yaptığı harika güncellemeler ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Buna göre Instagram mobil bir uygulama olduğu için telefonunuz üzerinden hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Tabi Instagram’ın web sitesi olan instagram.com’da son zamanlarda geliştirildi ve artık bilgisayardan da Instagram hesabınıza giriş yapabilmektesiniz.

Instagram’ın aylık olarak 800 milyon aktif kullanıcısının olduğu belirtilmekte olup her gün yeni binlerce kişi üye olmaktadır. Genel olarak kullanıcılar Instagram’ı kullanmak için akıllı telefonlarına App Store’dan ya da Google Play Store’dan uygulamayı indirmekte ve mail adresleri üzerinden üye olmaktadır. Peki Instagram’a bilgisayardan üye olmak işlemi nasıl yapılır? Instagram’a bilgisayardan üye olunur mu? Secretzests ekibi olarak çok sayıda kullanıcının Instagram’a bilgisayardan üye olmaya çalıştığını bildiğimiz için sizlere bu bilgi içeriğini yazdık.

Bilgisayardan Instagram’a Üye Olmak

Bundan önceki dönemlerde Instagram’a bilgisayardan üye olmak gibi bir işlem bulunmamaktaydı. Ancak bilgisayarınıza indiriceğiniz uygulama ile Instagram’a bilgisayardan üye olabilmekteydi ancak şimdi bunların hiçbirisine gerek kalmadı.

Hemen www.instagram.com sitesine girin ve sağ bölümde bulunan üye kayıt formunu doldurunuz. İsterseniz Facebook hesabınızı hızlı bir şekilde Instagram’a bağlayabilir ve bu şekilde de üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Üye kayıt formunda sadece cep telefon numaranız / e-posta adresiniz, kullanıcı adınız ve şifrenizi oluşturmanız gerekmektedir. Bu adımları doldurduktan sonra kaydol butonuna basarak Instagram’a ücretsiz üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir