Google Play Store Şimdi Dene Özelliği Nedir?

Google Play Store uygulamasına girdiğinizde bazı uygulamalarda ya da oyunlarda ‘şimdi dene‘ yazısını göreceksiniz. Bundan önce Google Play Store’de sadece uygulamayı indir, yükle seçeneği bulunmaktaydı ancak yeni gelen güncelleme ile artık şimdi dene özelliği de geldi.

Her ne kadar şimdi dene özelliği tüm uygulamalarda olmasa da bazı yapımcılar kullanıcıları düşünerek şimdi dene özelliğini sunmaktadır. Peki Google Play Store şimdi dene özelliği nedir? Secretzests ekibi olarak çok sayıda kişinin Google Play Store programının bazı uygulamalarında bulunan şimdi dene özelliğinin ne olduğunu merak etmekte ancak tam olarak ne işe yaradığını bilmediğini öğrendik. Sizler için Google Play Store şimdi dene özelliğini açıklıyoruz.

Şimdi Dene Özelliği Nedir?

Eğer her hangi bir uygulama indirmek ya da satın almak istiyorsanız mutlaka şimdi dene özelliğine basınız. Bu uygulama ile indireceğiniz dosyayı satın almadan ya da telefonunuza indirmeden deneyebilirsiniz. Tabi her uygulama ya da oyunda şimdi dene özelliği bulunmamaktadır.

Bazı yapımcılar kullanıcılarını düşünerek ya da iddialı olduğun gösterebilmek için şimdi dene özelliğini aktif etmektedir. Sizlerde eğer Google Play Store’de her hangi bir şey indirirken şimdi dene özelliğibi görüyorsanız mutlaka deneyin. Hem yapımcının uygulamasının güzel olduğunu iddia ettiği sürümünü kısaca görebilir hemde uygulamanın gerçekten satın alınabilir ya da indirilebilir indirilmeyeceği konusunda fikir sahibi olmanızı sağlamaktadır. Şimdi dene özelliğinin giderek yaygınlaşması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir